| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| OPEL | KADETT D (31_-34_, 41_-44_) | 197908 - 198408 |
| VAUXHALL | ASTRA Hatchback | 197909 - 198608 |
| VAUXHALL | ASTRA Station wagon | 197909 - 198608 |
| OPEL | KADETT D Station wagon (35_, 36_, 45_, 46_) | 197908 - 198408 |
| OPEL | KADETT D (32_,37_,39, _42) | 197908 - 198408 |
| Dişli ölçüsü 1 | M12x1,25 |
| Koni ölçüsü | 13 mm |
| Koni ölçüsü | 15,3 mm |
| Dişli ölçüsü | M16x1,5 LHT |
| Uzunluk [mm] | 82 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-00111 |
| Ağırlık [kg] | 0,4 kg |