| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| DAF | 75 | 199207 - 199802 |
| DAF | 85 | 199207 - 199802 |
| DAF | 95 | 198709 - 199801 |
| DAF | SB | 197401 - 0 |
| DAF | 65 | 199301 - 199802 |
| DAF | 95 XF | 199701 - 200209 |
| DAF | 65 CF | 199802 - 200012 |
| DAF | 75 CF | 199802 - 200012 |
| DAF | 85 CF | 199802 - 200012 |
| DAF | LF 45 | 200101 - 0 |
| DAF | LF 55 | 200101 - 0 |
| DAF | XF 95 | 200201 - 200612 |
| DAF | CF 65 | 200101 - 201305 |
| DAF | CF 75 | 200101 - 201305 |
| DAF | CF 85 | 200101 - 0 |
| DAF | XF 105 | 200510 - 0 |
| Montaj tarafı | Ön aksın sağı |
| Şasi numarası | |
| Yürür şasi numarasından itibaren | |
| Yürür şasi numarasına kadar | |
| Koni ölçüsü | 27,1 mm |
| Koni ölçüsü | 30,2 mm |
| Uzunluk [mm] | 133 mm |
| Dişli ölçüsü | M48 x 1,5 RHT |
| Çubuk / Destek | 12 |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-00255 |
| Ağırlık [kg] | 2,95 kg |