| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| FORD | SCORPIO I (GAE, GGE) | 198504 - 199409 |
| FORD | SCORPIO I Sedan (GGE) | 198601 - 199412 |
| FORD | SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) | 198701 - 199303 |
| FORD | SIERRA II (GBG, GB4) | 198701 - 199302 |
| FORD | SIERRA I Hatchback (GBC) | 198208 - 198702 |
| FORD | SIERRA Turnier (BNC) | 198208 - 198612 |
| FORD | SIERRA II Turnier (BNG) | 198701 - 199302 |
| FORD | ESCORT V (AAL, ABL) | 199007 - 199609 |
| FORD | ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) | 199501 - 200210 |
| FORD | 198805 - 199409 |
| Montaj tarafı | Altta |
| Bugi kolu tipi | 1 |
| Delik Ø [mm] | 12,5 mm |
| Dişli ölçüsü 1 | 17 |
| Uzunluk [mm] | 307,5 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 94-00424 |
| Ağırlık [kg] | 2,15 kg |