| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| RENAULT TRUCKS | MANAGER | 199109 - 199610 |
| RENAULT TRUCKS | MAXTER | 199210 - 199706 |
| RENAULT TRUCKS | G | 198210 - 199303 |
| RENAULT TRUCKS | MIDLINER | 198210 - 200001 |
| Koni ölçüsü | 18,1 mm |
| Koni ölçüsü | 20,2 mm |
| Uzunluk [mm] | 105 mm |
| Dişli ölçüsü | M24 x 1,5 LHT |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Dişli türü | 1 |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-01305 |
| Ağırlık [kg] | 0,85 kg |