| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| BMW | 750iL | 1995 - 2001 |
| BMW | 740iL | 1993 - 2001 |
| BMW | 740i | 1993 - 2001 |
| BMW | 7 (E38) | 199403 - 200111 |
| Montaj tarafı | Altta |
| Montaj tarafı | Arka |
| Bugi kolu tipi | 1 |
| Delik Ø [mm] | 14,2 mm |
| Dişli ölçüsü 1 | M14x1,5 |
| Uzunluk [mm] | 435 mm |
| Koni ölçüsü | 16,3 mm |
| Koni ölçüsü | 18,5 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 94-00684 |
| Ağırlık [kg] | 2,89 kg |