| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| VW | LT 28-35 I Minibus/Bus (281-363) | 197504 - 199606 |
| VW | LT 28-35 I Panelvan/Van (281-363) | 197504 - 199606 |
| VW | LT 28-35 I Platform (281-363) | 197504 - 199606 |
| VW | LT 40-55 I Panelvan/Van (291-512) | 197504 - 199606 |
| VW | LT 40-55 I Platform (293-909) | 197504 - 199606 |
| Montaj tarafı | Dış |
| Koni ölçüsü | 16,2 mm |
| Koni ölçüsü | 14,4 mm |
| Dişli ölçüsü 1 | M12x1,5 |
| Boru çapı [mm] için | 18 mm |
| Uzunluk [mm] | 346 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Her iki taraftan |
| Ağırlık [kg] | 1,45 kg |