| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| TOYOTA | CARINA E VI Sedan (_T19_) | 199204 - 199709 |
| TOYOTA | CARINA E VI (_T19_) | 199204 - 199709 |
| TOYOTA | CARINA E VI Sportswagon (_T19_) | 199202 - 199709 |
| TOYOTA | AVENSIS (_T22_) | 199709 - 200302 |
| TOYOTA | AVENSIS Station wagon (_T22_) | 199709 - 200302 |
| TOYOTA | AVENSIS Liftback (_T22_) | 199709 - 200302 |
| TOYOTA | AVENSIS VERSO (_M2_) | 200105 - 201112 |
| TOYOTA | CORONA Sedan (_T19_) | 199110 - 199804 |
| Montaj tarafı | Dış |
| Dişli ölçüsü 1 | M12X1,25 |
| Koni ölçüsü | 12,5 mm |
| Dişli ölçüsü | M14X1,5 |
| Uzunluk [mm] | 190 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-00852 |
| Ağırlık [kg] | 0,66 kg |