| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| NISSAN | Van | 1987 - 1988 |
| NISSAN | VANETTE Minibus/Bus (C22) | 198610 - 201306 |
| NISSAN | VANETTE Panelvan/Van (_C22) | 198610 - 201306 |
| Montaj tarafı | Dış |
| Dişli ölçüsü 1 | M12X1,5 |
| Koni ölçüsü | 13,2 mm |
| Dişli ölçüsü | M14X1,5 |
| Uzunluk [mm] | 80 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-02105 |
| Ağırlık [kg] | 0,42 kg |