| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| CITROËN | BX (XB-_) | 198210 - 199412 |
| CITROËN | BX Break (XB-_) | 198304 - 199412 |
| Montaj tarafı | Dış |
| Dişli ölçüsü 1 | M12X1,25 |
| Koni ölçüsü | 12,96 mm |
| Dişli ölçüsü | M14X1,5 |
| Uzunluk [mm] | 268 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-01137 |
| Ağırlık [kg] | 0,7 kg |