| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| VW | Golf | 1996 - 1998 |
| VW | Jetta | 1996 - 1998 |
| VW | Cabrio | 1998 - 2002 |
| VW | GOLF III Cabriolet (1E7) | 199307 - 199805 |
| VW | GOLF III (1H1) | 198910 - 199807 |
| VW | GOLF III Variant (1H5) | 199307 - 199904 |
| VW | GOLF IV Cabriolet (1E7) | 199806 - 200212 |
| VW | VENTO (1H2) | 199111 - 199809 |
| VW | CORRADO (53I) | 198708 - 199512 |
| VW | GOLF III Van (1H1) | 199108 - 199712 |
| Dişli ölçüsü 1 | M12x1,5 |
| Dişli ölçüsü | M14x1,5 |
| Uzunluk [mm] | 421,5 mm |
| Koni ölçüsü | 12,75 mm |
| Koni ölçüsü | 14,2 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 99-01173 |
| Ağırlık [kg] | 1,46 kg |