| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| BMW | M5 | 1991 - 1993 |
| BMW | 750iL | 1988 - 1995 |
| BMW | 740i | 1993 - 1994 |
| BMW | 735iL | 1988 - 1992 |
| BMW | 735i | 1987 - 1992 |
| BMW | 540i | 1994 - 1995 |
| BMW | 535i | 1989 - 1993 |
| BMW | 530i | 1994 - 1995 |
| BMW | 525i | 1989 - 1995 |
| BMW | 5 Touring (E34) | 199107 - 199607 |
| BMW | (E34) | 198702 - 199512 |
| BMW | 7 (E32) | 198503 - 199410 |
| Montaj tarafı | Altta |
| Bugi kolu tipi | 1 |
| Delik Ø [mm] | 12,1 mm |
| Dişli ölçüsü 1 | M14x1,5 |
| Uzunluk [mm] | 324 mm |
| Koni ölçüsü | 16,45 mm |
| Koni ölçüsü | 18,3 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Malzeme | 1 |
| Çift halindeki ürün numarası | 94-01189 |
| Ağırlık [kg] | 1,23 kg |