| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| RENAULT TRUCKS | C | 198210 - 199810 |
| Çubuk / Destek | 1 |
| Koni ölçüsü | 27,1 mm |
| Koni ölçüsü | 30,2 mm |
| Uzunluk [mm] | 777 mm |
| Boru çapı [mm] için | 42 mm |
| Montaj tarafı | Sürücü tarafında |
| Montaj tarafı | Uzunlamasına |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Ağırlık [kg] | 7,7 kg |