| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| FORD | ESCORT I (AFH, ATH) | 196801 - 197602 |
| FORD | ESCORT II (ATH) | 197303 - 198107 |
| FORD | 196812 - 197402 | |
| FORD | CAPRI II (GECP) | 197402 - 197712 |
| FORD | ESCORT I Turnier (ADH) | 196806 - 197903 |
| FORD | CAPRI III (GECP) | 197801 - 198704 |
| FORD | ESCORT II Turnier | 197504 - 198107 |
| Montaj tarafı | Altta |
| Bugi kolu tipi | 1 |
| Delik Ø [mm] | 10 mm |
| Dişli ölçüsü 1 | M12x1,5 |
| Koni ölçüsü | 15,7 mm |
| Koni ölçüsü | 13,27 mm |
| Uzunluk [mm] | 253 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 94-01442 |
| Ağırlık [kg] | 1,79 kg |