| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| VOLVO | F10 | 197601 - 199512 |
| VOLVO | F12 | 197601 - 199512 |
| VOLVO | F16 | 198701 - 199512 |
| Çubuk / Destek | 1 |
| Soldan/sağdan direksiyonlu | 1 |
| Koni ölçüsü | 27,3 mm |
| Koni ölçüsü | 31,7 mm |
| Uzunluk [mm] | 798 mm |
| Boru çapı [mm] için | 42 mm |
| Montaj tarafı | Sürücü tarafında |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Ağırlık [kg] | 8 kg |