| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| CITROËN | C5 I (DC_) | 200103 - 200503 |
| CITROËN | C5 I Break (DE_) | 200106 - 200409 |
| CITROËN | C5 II (RC_) | 200408 - 200809 |
| CITROËN | C5 II Break (RE_) | 200409 - 0 |
| CITROËN | C5 van (DE_, RE_) | 200206 - 200801 |
| Montaj tarafı | Dış |
| Dişli ölçüsü 1 | M16X1,5 |
| Koni ölçüsü | 11,9 mm |
| Koni ölçüsü | 15,7 mm |
| Dişli ölçüsü | M10X1,25 |
| Uzunluk [mm] | 230 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-01841 |
| Ağırlık [kg] | 0,71 kg |