| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| BMW | 550i | 2006 - 2011 |
| BMW | 545i | 2004 - 2005 |
| BMW | M5 | 2006 - 2010 |
| BMW | 535i | 2008 - 2010 |
| BMW | 530i | 2004 - 2007 |
| BMW | 528i | 2008 - 2010 |
| BMW | 525i | 2004 - 2007 |
| BMW | 5 (E60) | 200112 - 201003 |
| BMW | 5 Touring (E61) | 200403 - 201012 |
| Montaj tarafı | Altta |
| Bugi kolu tipi | 1 |
| Delik Ø [mm] | 12,2 mm |
| Dişli ölçüsü 1 | M14x1,5 |
| Uzunluk [mm] | 422,4 mm |
| Koni ölçüsü | 16,2 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 94-01961 |
| Ağırlık [kg] | 2,13 kg |