| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| PEUGEOT | 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 199301 - 200310 |
| PEUGEOT | 306 Cabrio (7D, N3, N5) | 199401 - 200204 |
| PEUGEOT | 306 (7B, N3, N5) | 199304 - 200310 |
| PEUGEOT | 306 Break (7E, N3, N5) | 199406 - 200212 |
| PEUGEOT | 306 van (N_, 7_) | 199307 - 200208 |
| PEUGEOT | 306 Hatchback | 199304 - 200108 |
| Çubuk / Destek | 1 |
| Dişli ölçüsü 1 | M10x1,25 |
| Dişli ölçüsü | M12x1 |
| Uzunluk [mm] | 392 mm |
| Koni ölçüsü | 12,1 mm |
| Koni ölçüsü | 15,85 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Ön aksın her iki tarafından |
| Ağırlık [kg] | 0,91 kg |