| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| LEXUS | LX450 | 1996 - 1997 |
| TOYOTA | Land Cruiser | 1991 - 1997 |
| TOYOTA | LAND CRUISER 80 (_J8_) | 199001 - 200102 |
| TOYOTA | LAND CRUISER (_J7_) | 198403 - 0 |
| TOYOTA | LAND CRUISER 90 (_J9_) | 199504 - 0 |
| TOYOTA | LAND CRUISER Hardtop (_J7_) | 198411 - 200108 |
| TOYOTA | LAND CRUISER Pick-up (_J7_) | 198411 - 0 |
| Dişli ölçüsü 1 | M14X1,5 |
| Koni ölçüsü | 14,7 mm |
| Koni ölçüsü | 16 mm |
| Dişli ölçüsü | M21X1,5 |
| Uzunluk [mm] | 140,5 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Montaj tarafı | Dış |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-02403 |
| Ağırlık [kg] | 0,76 kg |