| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| HONDA | Prelude | 1992 - 1996 |
| HONDA | PRELUDE IV (BB_) | 199112 - 199702 |
| HONDA | PRELUDE V (BB_) | 199610 - 200112 |
| Montaj tarafı | Dış |
| Dişli ölçüsü 1 | M12X1,5 |
| Koni ölçüsü | 13,6 mm |
| Dişli ölçüsü | M14X1,5 |
| Uzunluk [mm] | 220 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-02424 |
| Ağırlık [kg] | 0,7 kg |