| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| ROVER | 75 (RJ) | 199902 - 200510 |
| ROVER | 75 I Tourer (RJ) | 200108 - 200606 |
| Montaj tarafı | Dış |
| Dişli ölçüsü 1 | M10X1,25 |
| Koni ölçüsü | 13,95 mm |
| Dişli ölçüsü | M14X1,5 |
| Uzunluk [mm] | 219 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-02441 |
| Ağırlık [kg] | 1,02 kg |