| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| BMW | 5 (E28) | 198105 - 198712 |
| BMW | 6 (E24) | 197510 - 198904 |
| Montaj tarafı | Altta |
| Bugi kolu tipi | 1 |
| Delik Ø [mm] | 57,9 mm |
| Koni ölçüsü | 18,2 mm |
| Koni ölçüsü | 16,2 mm |
| Dişli ölçüsü 1 | M14x1,5 |
| Uzunluk [mm] | 388 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 94-02636 |
| Ağırlık [kg] | 2,9 kg |