| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| BMW | Z8 | 2000 - 2003 |
| BMW | 750iL | 1994 - 2001 |
| BMW | 740iL | 1993 - 2001 |
| BMW | 740i | 1993 - 2001 |
| BMW | 7 (E38) | 199403 - 200111 |
| Montaj tarafı | Üstten |
| Bugi kolu tipi | 1 |
| Delik Ø [mm] | 12,2 mm |
| Dişli ölçüsü 1 | M14x1,5 |
| Koni ölçüsü | 13,8 mm |
| Uzunluk [mm] | 306,8 mm |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 94-02685 |
| Ağırlık [kg] | 1,37 kg |