| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| BMW | X5 | 2000 - 2006 |
| BMW | X5 (E53) | 200001 - 200612 |
| BMW | X5 (E70) | 200602 - 201307 |
| Montaj tarafı | Arka aksın üstü |
| Bugi kolu tipi | 1 |
| Delik Ø [mm] | 12 mm |
| Dişli ölçüsü 1 | M14x1,5 |
| Uzunluk [mm] | 306,8 mm |
| Koni ölçüsü | 13,8 mm |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 94-02711 |
| Ağırlık [kg] | 1,39 kg |