| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| FORD | Fusion | 2007 - 2009 |
| FORD | FIESTA V (JH_, JD_) | 200111 - 201412 |
| FORD | FUSION (JU_) | 200208 - 201212 |
| MAZDA | 2 (DY) | 200302 - 200706 |
| FORD | FIESTA V Van | 200205 - 201012 |
| Dişli ölçüsü 1 | M10X1,5 |
| Koni ölçüsü | 11,55 mm |
| Koni ölçüsü | 13,8 mm |
| Dişli ölçüsü | M14X1,5 |
| Uzunluk [mm] | 93 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-03406 |
| Ağırlık [kg] | 0,44 kg |