| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| RENAULT | Scenic II | 2005 - 2008 |
| RENAULT | Megane | 2004 - 2010 |
| RENAULT | 200107 - 201210 | |
| RENAULT | SCÉNIC II (JM0/1_) | 200306 - 201007 |
| RENAULT | MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) | 200309 - 201003 |
| RENAULT | MEGANE II Sedan (LM0/1_) | 200308 - 0 |
| RENAULT | MEGANE II Station wagon (KM0/1_) | 200308 - 201208 |
| RENAULT | GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) | 200404 - 200906 |
| RENAULT | CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 200501 - 201412 |
| RENAULT | MEGANE II van (KM_) | 200308 - 200907 |
| RENAULT | MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) | 200308 - 200907 |
| Montaj tarafı | Dış |
| Dişli ölçüsü 1 | M10X1,25 |
| Koni ölçüsü | 11,8 mm |
| Koni ölçüsü | 14,8 mm |
| Dişli ölçüsü | M14X1,5 |
| Uzunluk [mm] | 198 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-03409 |
| Ağırlık [kg] | 0,67 kg |