| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | E550 | 2007 - 2009 |
| MERCEDES-BENZ | CLS550 | 2007 - 2011 |
| MERCEDES-BENZ | E63 AMG | 2007 - 2009 |
| MERCEDES-BENZ | CLS63 AMG | 2007 - 2011 |
| MERCEDES-BENZ | E350 | 2006 - 2009 |
| MERCEDES-BENZ | CLS55 AMG | 2006 - 2006 |
| MERCEDES-BENZ | CLS500 | 2006 - 2006 |
| MERCEDES-BENZ | E55 AMG | 2003 - 2006 |
| MERCEDES-BENZ | E500 | 2003 - 2006 |
| MERCEDES-BENZ | E320 | 2003 - 2009 |
| MERCEDES-BENZ | SL (R230) | 200110 - 201201 |
| MERCEDES-BENZ | E-SERISI (W211) | 200203 - 200903 |
| MERCEDES-BENZ | E-SERISI T-Model (S211) | 200302 - 200907 |
| MERCEDES-BENZ | CLS (C219) | 200410 - 201102 |
| MERCEDES-BENZ | E-SERISI Platform (VF211) | 200303 - 200907 |
| Montaj tarafı | Altta |
| Bugi kolu tipi | 1 |
| Koni ölçüsü | 19 mm |
| Koni ölçüsü | 16,35 mm |
| Uzunluk [mm] | 328 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 94-03430 |
| Ağırlık [kg] | 3,04 kg |