| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | ATEGO | 199801 - 200410 |
| MERCEDES-BENZ | ATEGO 2 | 200401 - 0 |
| Koni ölçüsü | 23,5 mm |
| Koni ölçüsü | 26,2 mm |
| Uzunluk [mm] | 823 mm |
| Boru çapı [mm] için | 40 mm |
| Montaj tarafı | Sürücü tarafında |
| Çubuk / Destek | 1 |
| Soldan/sağdan direksiyonlu | 2 |
| Ağırlık [kg] | 8 kg |