| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| CITROËN | CX I Break (MA) | 197509 - 198508 |
| CITROËN | CX I (MA) | 197409 - 198508 |
| CITROËN | CX II | 198507 - 199212 |
| CITROËN | CX II Break | 198507 - 199212 |
| Dişli ölçüsü 1 | M14X1,5 |
| Dişli ölçüsü | M16x1,25 |
| Uzunluk [mm] | 359 mm |
| Koni ölçüsü | 11 mm |
| Koni ölçüsü | 14 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 99-03381 |
| Ağırlık [kg] | 1,58 kg |