| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| NISSAN | MICRA III (K12) | 200203 - 201006 |
| NISSAN | MICRA C+C III (K12) | 200508 - 0 |
| Montaj tarafı | Dış |
| Dişli ölçüsü 1 | M10X1,25 |
| Koni ölçüsü | 11,8 mm |
| Dişli ölçüsü | M14X1,5 |
| Uzunluk [mm] | 200 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-03696 |
| Ağırlık [kg] | 0,68 kg |