| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| LDV | CONVOY Panelvan/Van | 199604 - 200904 |
| LDV | CONVOY Platform | 199604 - 200904 |
| LDV | SHERPA Minibus/Bus (FR) | 198301 - 198809 |
| LDV | CONVOY Minibus/Bus | 199604 - 200904 |
| LDV | 400 Panelvan/Van | 198611 - 199612 |
| Dişli ölçüsü 1 | M14X1,5 |
| Koni ölçüsü | 16,2 mm |
| Koni ölçüsü | 18,2 mm |
| Dişli ölçüsü | M20X1,5LHT |
| Uzunluk [mm] | 98 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-03780 |
| Ağırlık [kg] | 0,53 kg |