| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | ACTROS | 199604 - 200310 |
| MERCEDES-BENZ | ACTROS MP2 / MP3 | 200210 - 0 |
| Çubuk / Destek | 1 |
| Soldan/sağdan direksiyonlu | 1 |
| Koni ölçüsü | 27,1 mm |
| Koni ölçüsü | 30,2 mm |
| Uzunluk [mm] | 848 mm |
| Boru çapı [mm] için | 42 mm |
| Montaj tarafı | Sürücü tarafında |
| Ağırlık [kg] | 8 kg |