| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| MAN | ÜL | 198909 - 0 |
| Montaj tarafı | Sürücü tarafında |
| Montaj tarafı | Uzunlamasına |
| Çubuk / Destek | 1 |
| Uzunluk [mm] | 913 mm |
| Boru-Ø [mm] | 60 mm |
| Koni ölçüsü | 30 mm |
| Şasi numarası | |
| Yürür şasi numarasından itibaren | |
| Yürür şasi numarasına kadar | |
| Koni ölçüsü | 27 mm |
| Ağırlık [kg] | 10 kg |