| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | MK | 198712 - 200512 |
| MERCEDES-BENZ | NG | 197308 - 199803 |
| Montaj tarafı | Sürücü tarafında |
| Uzunluk [mm] | 800 mm |
| Boru-Ø [mm] | 42 mm |
| Koni ölçüsü | 30 mm |
| Çubuk / Destek | 1 |
| Soldan/sağdan direksiyonlu | 2 |
| Şasi numarası | |
| Yürür şasi numarasından itibaren | |
| Yürür şasi numarasına kadar | |
| Koni ölçüsü | 27 mm |
| Ağırlık [kg] | 7,8 kg |