| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| VW | Phaeton | 2004 - 2006 |
| VW | PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) | 200204 - 201603 |
| AUDI | 200210 - 201012 |
| Dişli ölçüsü 1 | M8x1,25 |
| Dişli ölçüsü | M16x1,5 |
| Koni ölçüsü | 15 mm |
| Uzunluk [mm] | 253 mm |
| Koni ölçüsü | 23 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Ön aksın her iki tarafından |
| Ağırlık [kg] | 1,04 kg |