| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | S65 AMG | 2006 - 2006 |
| MERCEDES-BENZ | CL65 AMG | 2005 - 2006 |
| MERCEDES-BENZ | S600 | 2001 - 2006 |
| MERCEDES-BENZ | S55 AMG | 2001 - 2006 |
| MERCEDES-BENZ | S500 | 2000 - 2006 |
| MERCEDES-BENZ | S430 | 2000 - 2006 |
| MERCEDES-BENZ | S350 | 2006 - 2006 |
| MERCEDES-BENZ | CL600 | 2001 - 2006 |
| MERCEDES-BENZ | CL55 AMG | 2001 - 2006 |
| MERCEDES-BENZ | CL500 | 2000 - 2006 |
| MERCEDES-BENZ | S-SERISI (W220) | 199809 - 200508 |
| MERCEDES-BENZ | S-SERISI Coupe (C215) | 199903 - 200612 |
| Montaj tarafı | Altta |
| Bugi kolu tipi | 1 |
| Çubuk / Destek | 5 |
| Uzunluk [mm] | 270 mm |
| Delik Ø [mm] | 12,1 mm |
| Koni ölçüsü | 14,25 mm |
| Dişli ölçüsü 1 | M10x1,5 |
| Koni ölçüsü | 11,4 mm |
| Montaj tarafı | Arka aksın her iki tarafından |
| Ağırlık [kg] | 0,8 kg |