| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| AUDI | S6 | 2007 - 2011 |
| AUDI | A6 Quattro | 2005 - 2011 |
| AUDI | A6 | 2005 - 2011 |
| AUDI | A6 C6 (4F2) | 200404 - 201108 |
| AUDI | A6 C6 Avant (4F5) | 200411 - 201108 |
| AUDI | A6 Allroad C6 (4FH) | 200603 - 201108 |
| AUDI | A7 Sportback (4GA, 4GF) | 201007 - 201805 |
| AUDI | A6 C7 (4G2, 4GC) | 201011 - 201809 |
| AUDI | A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 201105 - 201809 |
| AUDI | A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) | 201201 - 201809 |
| Montaj tarafı | Altta |
| Bugi kolu tipi | 1 |
| Delik Ø [mm] | 12,2 mm |
| Dişli ölçüsü 1 | M14x1,5 |
| Koni ölçüsü | 23 mm |
| Uzunluk [mm] | 401,8 mm |
| Koni ölçüsü | 18,5 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 94-05280 |
| Ağırlık [kg] | 1,73 kg |