| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| LAND ROVER | Range Rover | 2002 - 2012 |
| LAND ROVER | RANGE ROVER III (L322) | 200203 - 201212 |
| LAND ROVER | RANGE ROVER SPORT I (L320) | 200502 - 201303 |
| Montaj tarafı | Altta |
| Bugi kolu tipi | 1 |
| Delik Ø [mm] | 14,2 mm |
| Uzunluk [mm] | 391 mm |
| Koni ölçüsü | 17,5 mm |
| Koni ölçüsü | 22 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 94-05296 |
| Ağırlık [kg] | 4,19 kg |