| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| LAND ROVER | DISCOVERY II (L318) | 199810 - 200408 |
| LAND ROVER | DISCOVERY I (LJ) | 198906 - 199812 |
| Çubuk / Destek | 1 |
| Dişli ölçüsü 1 | M12x125 |
| Koni ölçüsü | 14 mm |
| Koni ölçüsü | 17,8 mm |
| Uzunluk [mm] | 943 mm |
| Boru çapı [mm] için | 28 mm |
| Soldan/sağdan direksiyonlu | 2 |
| Montaj tarafı | Ön aksın ortası |
| Ağırlık [kg] | 2,86 kg |