| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| FORD | Fusion | 2006 - 2012 |
| MAZDA | 6 | 2003 - 2008 |
| LINCOLN | MKZ | 2007 - 2012 |
| LINCOLN | Zephyr | 2006 - 2006 |
| MERCURY | Milan | 2006 - 2011 |
| MAZDA | 6 Sedan (GG) | 200206 - 200812 |
| MAZDA | 6 Hatchback (GG) | 200208 - 200812 |
| MAZDA | 6 Station Wagon (GY) | 200201 - 200802 |
| Montaj tarafı | Altta |
| Bugi kolu tipi | 1 |
| Delik Ø [mm] | 12,2 mm |
| Dişli ölçüsü 1 | M16x1,5 |
| Koni ölçüsü | 22 mm |
| Koni ölçüsü | 19,7 mm |
| Uzunluk [mm] | 450 mm |
| Montaj tarafı | Ön aksın solu |
| Çift halindeki ürün numarası | 94-05557 |
| Ağırlık [kg] | 3,99 kg |