| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| RENAULT TRUCKS | MASCOTT Panelvan/Van | 199901 - 201012 |
| RENAULT TRUCKS | MASCOTT Platform | 199901 - 201312 |
| Koni ölçüsü | 18,1 mm |
| Koni ölçüsü | 20 mm |
| Uzunluk [mm] | 107 mm |
| Dişli ölçüsü | M24 x 1,5 LHT |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Şasi numarası | |
| Yürür şasi numarasından itibaren | |
| Yürür şasi numarasına kadar | |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-06032 |
| Ağırlık [kg] | 0,66 kg |