| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| CHRYSLER | Sebring | 1996 - 2006 |
| CHRYSLER | Cirrus | 1995 - 2000 |
| DODGE | Stratus | 1995 - 2006 |
| PLYMOUTH | Breeze | 1996 - 2000 |
| PLYMOUTH | BREEZE | 199512 - 200104 |
| CHRYSLER | CIRRUS | 199405 - 200009 |
| Dişli ölçüsü 1 | M12x1,25 |
| Koni ölçüsü | 12,35 mm |
| Koni ölçüsü | 15,1 mm |
| Dişli ölçüsü | M14x1,5 |
| Uzunluk [mm] | 152 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-06408 |
| Ağırlık [kg] | 0,9 kg |