| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| LAND ROVER | LR2 | 2008 - 2015 |
| VOLVO | S60 Cross Country | 2016 - 2018 |
| VOLVO | V60 Cross Country | 2015 - 2018 |
| VOLVO | V60 | 2015 - 2018 |
| VOLVO | XC60 | 2010 - 2017 |
| VOLVO | XC70 | 2008 - 2016 |
| VOLVO | V70 | 2008 - 2010 |
| VOLVO | S80 | 2007 - 2016 |
| VOLVO | S60 | 2011 - 2018 |
| VOLVO | S80 II (124) | 200603 - 201612 |
| FORD | GALAXY II (WA6) | 200605 - 201506 |
| FORD | S-MAX (WA6) | 200605 - 201412 |
| LAND ROVER | FREELANDER 2 (L359) | 200610 - 201512 |
| FORD | MONDEO IV Sedan (BA7) | 200703 - 201501 |
| FORD | MONDEO IV (BA7) | 200703 - 201501 |
| FORD | MONDEO IV Turnier (BA7) | 200703 - 201501 |
| VOLVO | V70 III (135) | 200704 - 201604 |
| VOLVO | XC70 II (136) | 200704 - 201612 |
| VOLVO | XC60 I SUV (156) | 200805 - 201712 |
| VOLVO | S60 II (134) | 201004 - 201912 |
| VOLVO | V60 I (155) | 201007 - 201812 |
| FORD | GALAXY III (CK) | 201501 - 0 |
| VOLVO | V70 III van (135) | 201309 - 201512 |
| VOLVO | V60 I van (155) | 201309 - 201512 |
| FORD | MONDEO IV Van | 200703 - 201501 |
| Montaj tarafı | Dış |
| Dişli ölçüsü 1 | M14X2 |
| Koni ölçüsü | 16,7 mm |
| Koni ölçüsü | 20,1 mm |
| Dişli ölçüsü | M18X1,5 |
| Uzunluk [mm] | 112 mm |
| Montaj tarafı | Ön aksın sağı |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-06946 |
| Ağırlık [kg] | 0,63 kg |