| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| TOYOTA | MR2 | 1991 - 1995 |
| TOYOTA | STARLET (_P8_) | 198912 - 199603 |
| TOYOTA | MR2 II (SW2_) | 198912 - 200005 |
| Montaj tarafı | Dış |
| Dişli ölçüsü 1 | M2x1,25 |
| Koni ölçüsü | 12,5 mm |
| Dişli ölçüsü | M14X1,5 |
| Uzunluk [mm] | 150,5 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-06648 |
| Ağırlık [kg] | 0,52 kg |