| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | TOURO (O 500) | 199601 - 0 |
| Koni ölçüsü | 23,5 mm |
| Koni ölçüsü | 26,2 mm |
| Uzunluk [mm] | 375 mm |
| Boru çapı [mm] için | 36 mm |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çubuk / Destek | 5 |
| Dişli ölçüsü | M20x1,5 |
| Çift halindeki ürün numarası | 96-08712 |
| Ağırlık [kg] | 3,25 kg |