| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| LAND ROVER | RANGE ROVER II (P38A) | 199407 - 200203 |
| LAND ROVER | RANGE ROVER I | 196910 - 199604 |
| Çubuk / Destek | 1 |
| Dişli ölçüsü 1 | M12x1,25 |
| Koni ölçüsü | 14 mm |
| Koni ölçüsü | 17,8 mm |
| Uzunluk [mm] | 1154 mm |
| Boru çapı [mm] için | 28 mm |
| Soldan/sağdan direksiyonlu | 2 |
| Montaj tarafı | Ön aksın ortası |
| Ağırlık [kg] | 4,46 kg |