| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | MK | 198712 - 200512 |
| MERCEDES-BENZ | SK | 198707 - 199609 |
| MERCEDES-BENZ | NG | 197308 - 199803 |
| Koni ölçüsü | 28,9 mm |
| Koni ölçüsü | 32,2 mm |
| Uzunluk [mm] | 95 mm |
| Dişli ölçüsü | M26 x 1,5 RHT |
| Dişli türü | 0 |
| Direksiyon | Direksiyon silindiri |
| Montaj tarafı | Ön aksın solu |
| Şasi numarası | |
| Yürür şasi numarasından itibaren | |
| Yürür şasi numarasına kadar | |
| Ağırlık [kg] | 1,85 kg |