| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| CHRYSLER | 300 | 2005 - 2014 |
| DODGE | Magnum | 2005 - 2008 |
| DODGE | Charger | 2006 - 2016 |
| DODGE | Challenger | 2008 - 2016 |
| CHRYSLER | 300C (LX, LE) | 200409 - 0 |
| CHRYSLER | 300C Touring (LX, LE) | 200409 - 201012 |
| CHRYSLER | 300C (LX) | 201009 - 0 |
| DODGE | MAGNUM Station wagon | 200409 - 200812 |
| Montaj tarafı | Altta |
| Bugi kolu tipi | 1 |
| Delik Ø [mm] | 24,5 mm |
| Dişli ölçüsü 1 | M14x1,5 |
| Koni ölçüsü | 16,6 mm |
| Koni ölçüsü | 19 mm |
| Uzunluk [mm] | 401,4 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 94-08988 |
| Ağırlık [kg] | 2,55 kg |