| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| JEEP | Commander | 2006 - 2010 |
| JEEP | Grand Cherokee | 2005 - 2010 |
| JEEP | GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 200410 - 201110 |
| JEEP | COMMANDER (XK, XH) | 200509 - 201012 |
| Dişli ölçüsü 1 | M14x1,5 |
| Koni ölçüsü | 15,1 mm |
| Koni ölçüsü | 18,1 mm |
| Dişli ölçüsü | M16x1,5 |
| Uzunluk [mm] | 121 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Şasi numarası | |
| Yürür şasi numarasından itibaren | |
| Yürür şasi numarasına kadar | |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-09132 |
| Ağırlık [kg] | 0,74 kg |