| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| JEEP | Commander | 2006 - 2010 |
| JEEP | Grand Cherokee | 2005 - 2010 |
| JEEP | GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 200410 - 201110 |
| JEEP | COMMANDER (XK, XH) | 200509 - 201012 |
| Dişli ölçüsü 1 | M14x1,5 |
| Koni ölçüsü | 15 mm |
| Koni ölçüsü | 19 mm |
| Dişli ölçüsü | M16x1,5 |
| Uzunluk [mm] | 121 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-09594 |
| Ağırlık [kg] | 0,76 kg |