| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Şasi numarası | |
| Yürür şasi numarasından itibaren | |
| Yürür şasi numarasına kadar | |
| Uzunluk [mm] | 127 mm |
| Koni ölçüsü | 20,2 mm |
| Dişli ölçüsü | M18x1,5 RHT |
| Koni ölçüsü | 17,7 mm |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-09332 |
| Ağırlık [kg] | 0,75 kg |